Domů / O nás
Výrobci
Anketa
Jaký styl interiéru se Vám líbí?
23 % (131)
20 % (117)
38 % (215)
2 % (10)
6 % (37)
11 % (61)

Celkem hlasovalo: 571
Odběr novinek

O nás

Jsme společnost zaměřená na prodej kvalitního nábytku

Mamba Nábytek je menší rodinná společnost působící v České Republice. Zkušenosti v oboru nábytkářství sbíráme již přes 23 let a moc nás to baví. Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější modely na evropském trhu. Spolupracujeme s osvědčenými výrobci exportujícími do Německa, Francie, Itálie, Anglie a dalších států. Za našimi výrobci stojí roky zkušeností. Myslíme na všechny, proto u nás pořídíte kousky dostupné ve všech cenových kategoriích.

Pro inspiraci jezdíme i do zahraničí. Každý rok se zúčastňujeme velkých nábytkářských veletrhů. Držíme tak krok s nejnovějšími trendy a jsme tak o krok napřed před jinými prodejci.

Nebojte se nás kontaktovat

Nábytkářství opravdu rozumíme a jsme připraveni se s Vámi o naše poznatky podělit. Klademe důraz na osobní přístup, není pro nás podstatné, jak velký nákup uděláte, chceme abyste od nás odcházeli spokojení, a uděláme proto maximum. 

Nenašli jste v naši nabídce to, co jste si představovali? Nesmutněte a zašlete nám svoji představu e-mailem, díky dlouholetým přátelským kontaktům s různými výrobci pro Vás zkusíme sehnat přesně to, co hledáte nebo aspoň něco hodně podobného.

Budeme rádi, když nás kontaktujete, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a pokusíme se udělat vše proto, aby se Váš interiér proměnil v příjemné místo, kde budete rádi trávit čas nejen s rodinou, ale také s přáteli nebo návštěvami. Zaručujeme, že vybavit dům, byt, hotel, motel, penzion, chatku a nejen to, Vás s námi bude bavit.

Mamba Nábytek